کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) > دزدگیر در مشهد
انواع دزدگیر در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

دزدگیر در مشهد

دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت وسیله ای است که برای حفظ و افزایش امنیت اماکن، منزل، محل کار و ..... استفاده می شود. دزدگیر به وسیله ی آژِیر و یا تماس، دیگران و صاحب ملک را از حضور افراد متفرقه در اماکن شخصی نظیر خانه اداره فروشگاه و ... آگاه می سازد. این دستگاه برای افزایش امنیت تولید شده و به دلیل استقبال خوبی که مردم ازاین دستگاه دارند متخصصین در تلاش هستند روز به روز کیفیت و کارایی آن را افزایش دهند. دزدگیر ها در شکل و ابعاد گوناگونی در بازار ارائه می شوند اما در کل ساختار و کارکرد مشابهی دارند. آگاه ساختن توسط دزدگیر به دو صورت زیر انجام می شود:
۱- بخش آژیر   ۲- هشدار از راه دور
شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) که یکی از نمایندگی های دزدگیر در مشهد است این افتخار را دارد از تولید کنندگان به روز این دستگاه باشد و در اموری مانند فروش انواع دزدگیر در مشهد، نصب دزدگیر در مشهد و تعمیر دزدگیر در مشهد در سراسر استان خراسان رضوی به صورت شبانه روزی به هم استانی ها خدمت رسانی کند.


ساختار دزدگیر ها | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

ساختار یکسان دزدگیر ها

دزدگیر های موجود در بازار از نظر ظاهر در انواع و اشکال مختلفی ارائه می شود اما به طور کلی همه ی  آن ها از ساختار یکسانی برخوردار هستند. در این قسمت بخش های مهم و یکسان دزدگیر ها را معرفی می کنیم.
اکثر دزدگیر ها دارای: خط تحریک باز و بسته هستند که حسگر باز و بسته در این محل متصل می گردند.
دونوع کلید دارند: کلید معمولی و یا کلید سوئیج الفا و کلید روشن و خاموش از راه دور را دارند.
دزدگیر ها شامل دو نوع مدار شارژ باتری جهت قطع شدن برق دستگاه و مدار آژیر می باشد.
دزدگیر سه نوع گاهشمار نیز دارد: گاهشمار ورود، گاهشمار خروج و گاه شمار آژیر.
توصیه می شود
برای امنیت بیشتر دزدگیر، مدار اصلی دزدگیر در یک جعبه از جنس اهن به طول ۳۰ سانتی متر و عرض ۲۵ سانتی متر در پهنای ۱۰ سانتی متر که به شکل کمد کوچک ساخته شده و شامل یک درب بر روی لولا است قرار بگیرد و اگر سیم کشی دزدگیر توکار باشد دزدگیر ایمنی بیشتری خواهد داشت.

دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت در مشهد

دزدگیر اماکن سیستمی پیچیده است که با هدف شناسایی ورود افراد غیر مجاز به ساختمان یا مکان استفاده می شود. این سیستم هنگام ورود افراد خلافکار به حریم خصوصی با به صدا در آمدن اژیر خطر و یا اینکه با استفاده از دستگاه تلفن کننده به گوشی تلفن شخص را با خبر می سازد و این مجموعه می تواند چند رله خروجی آزاد را هم در اختیار شما بگذارد تا با اتصال آن به سیستم روشنایی یا گرمایش را کنترل کنید. دزدگیر اماکن امکان نصب در ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی و نظامی را دارد. دزدگیر سیستمی جهت افزایش ایمنی مال و جان مردم است، دزدگیر ها از نظر کاربرد دو دسته اند:
۱-فقط یک کاربرد دارد و آن حفظ امنیت ساختمان است.
۲-علاوه برحفظ ایمنی ساختمان دارای سیستم هشدار دهنده آتش است. 
دزدگیر اماکن
قابلیت اتصال به دوربین مداربسته را نیز دارد. نوع دیگری نیز وجود دارد که در صورت تشخیص عامل مشکوک در های ورودی و خروجی را به جریان برق ( شوک الکتریکی ) متصل می کند.

انواع دزدگیر در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

انواع دزدگیر اماکن در مشهد

* دزدگیر های ساده وابسته به آژیر هشدار محلی
*  دزدگیر های اماکن بی سیم
* دزدگیر های اماکن سیم کارتی
* دزدگیر های اماکن تحت شبکه
* دزدگیر های اماکن با سیستم الارم راه دور مبتنی به خطوط ثابت

توجه : این روز ها دزدگیر های سیم کارتی به دلیل فراهم کردن امنیت بیش تر و استفاده آسان ترجایگاه بالاتری نسبت به دزدگیر های دیگر دارد.

شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) این افتخار را دارد که علاوه بر ارائه انواع دزدگیر اماکن در مشهد با خورداری از بهترین کارشناسان در زمینه های نصب دزدگیر در مشهد و همچنین تعمیر دزدگیر در مشهد نیز  اماده خدمت رسانی در سراسر استان باشد. 


    تجهیزات دزدگیر اماکن                                                                                                                     
     ۱-
پنل کنترل زنگ هشدار       ۲- اجزای هشدار دهنده
    ۳
- حسگریاسنسوردرانواع مختلف: (سوییج های آب بندی، ردیابهای مادون قرمز، ردیاب شکستن شیشه، ردیاب دود حرارت)
    ۴
- صفحه کلید                      ۵- اتصالات تجهیزات امنیتی
    - یکی از مهم ترین بخش های دزدگیر بلندگوی دزدگیر است که هر دزدگیر دو بلندگوی داخلی و خارجی دارد.
    - بلند گوی داخلی: در داخل جعبه نصب می شود.
    - بلند گوی خارجی: معمولا در محیط بیرون و در یک جعبه فلزی قرار می گیرد و شکلی شبیه شیپور دارد. 

انواع برند های دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن دارای برند های مختلفی می باشد که انتخاب را برای مشتری دشوار ساخته است اما نگران نباشید شما می توانید با اعتماد به شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) که از تکنسین های خبره و کار ازموده و همچنین آشنا به امور دزدگیر برخوردار است راهنمایی بخواهید و بهترین برند را انتخاب کرده و با نازل ترین قیمت خریداری کنید. کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) همچنین در زمینه نصب دزدگیر در مشهد و تعمیر دزدگیر در مشهد نیز فعالیت می کند. شما می توانید در کلیه امور مربوط به دزدگیر به شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) اعتماد کنید، این شرکت افتخار دارد در کلیه ایام در خدمت شما باشد.
برخی برند های معروف و مناسب شامل:
۱ - GMK برند دزدگیر اماکن   ۲-Anik برند دزدگیر اماکن  ۳-FRIEwALL برند دزدگیر اماکن  ۴-SILEX برند دزدگیر اماکن


انواع برند های دزدگیر در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

بهترین دزدگیر اماکن شرایط زیر را دارا می باشد

  • برخورداری از امنیت بالا
  • کارکرد صحیح و بدون خطا
  • سهولت در استفاده 
  • دارای قابلیت های به روز باشد
  • قیمت مناسب
  • پشتیبانی و خدمات پس از فروش داشته باش

مزایا و معایب دزدگیر در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

 برخی از معایب دزدگیر اماکن
۱- احتمال خطای چشمی به دلیل نور خورشید
۲- خرابی باتری
۳- به صدا درامدن آژیر هنگام فعال کردن دزد گیر

 برخی از منافع دزدگیر اماکن
۱- کاهش قابل توجهی در مورد سرقت گرفتن ساختمان ها داشته
۲- تحت کنتر بودن ساختمان از راه دور
۳- برخورداری از مزایای تخفیف از جانب بیمه


دزدگیر منزل مشهد

یکی از دغدغه هایی که از گذشته تا به امروز مردم را درگیر کرده است ایجاد امنیت برای مکانی است که در آن زندگی می کنند که امروزه با پیشرفت کشور ایجاد امنیت آسان تر گشته است. استفاده از دزدگیر منزل در مشهد می تواند کمی از این دغدغه بکاهد زیرا خانه هایی که دارای دزدگیر هستند نسبت به خانه هایی که دزدگیر ندارند کمتر مورد رقت قرار می گیرند و این کارایی چشمگیر دزدگیر را نشان می دهد. شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) که یکی از نمایندگی های دزدگیر در مشهد است با ارائه بهترین دزدگیر ها امنیت و ارامش خاطر را به شما هدیه دهد و همچنین در زمینه نصب دزدگیر منزل در مشهد و تعمیر دزدگیر منزل در مشهد با بهترین کارشناسان در سراسر استان فعالیت می کند. از نظر مصرف کننده دزدگیری بهتر است که علاوه بر کاربرد ساده از دوام بالا برخوردار باشد و امنیت را به طور کامل ضمانت کند و کار با آن نیز راحت باشد. خرید را از این شرکت انجام دهید تا از بهترین انتخاب و خدمات پس از فروش بهره مند شوید.

دزدگیر منزل مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

مطالب مرتبط