کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) > تلفن سانترال در مشهد
تلفن سانترال در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

تلفن سانترال در مشهد

 تلفن سانترال یا به عبارتی تلفن مرکزی یک سیستم تلفنی اداری به شمار می رود و بیشتر در مکان های تجاری و اداری کاربرد دارد زیرا در این مکان ها از خطوط مختلف استفاد می شود و برای هر خط نیاز به یک دستگاه تلفن به صورت جداگانه است که فضای زیادی را اشغال می کند و مدیریت ان ها را دشوار می سازد. به همین منظور برای مدیریت چندین خط تلفن، دستگاه تلفن سانترال به بازار عرضه شد این دستگاه قابلیت ایجاد منشی و تقسیم خط ها را دارا است و در مکان های اداری هر شخص دارای کد مخصوص می باشد و در صورت نیاز تماس به ان انتقال می یابد از دیگر مزیت های ان که بیشتر در ادارات مورد استقبال قرار گرفته این است که تماس های داخلی به صورت رایگان انجام می گیرد.
شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) به عنوان یکی از نمایندگی های فروش انواع تلفن سانترال در مشهد و خدمات پس از فروش تلفن سانترال در مشهد در ایران به شمار می رود این شرکت با برخورداری از برترین متخصصین سانترال مشهد می تواند در تمامی امور مربوط به تلفن سانترال در مشهد که شامل فروش تلفن سانترال در مشهد، نصب تلفن سانترال در مشهد و تعمیر تلفن سانترال در مشهد می باشد در سراسر استان خراسان رضوی به هم استانی خدمت رسانی کند. افتخار ما خدمت رسانی هرچه بهتر با ضمانت نامه ی کاری برای شما می باشد.


انواع تلفن سانترال

 ظرفیت تلفن های سانترال ملاکی برای تقسیم بندی ان ها است که تلفن های سانترال بر اساس ظرفیت به دو دسته ی تلفن های سانترال کم ظرفیت و تلفن های سانترال پر ظرفیت تقسیم می شوند. تلفن سانترال های کم ظرفیت، ۳ تا ۸ خط شهری و ۸ تا ۲۴ خط داخلی را دارا می باشند و تلفن سانترال های پر ظرفیت ۸ تا ۶۴۰ خط شهری و ۱۶ تا ۹۶۰ خط داخلی را دارا می باشند.

انواع تلفن سانترال در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

انواع تلفن سانترال مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

با قابلیت های بیشتر تلفن های سانترال آشنا شویم

 تلفن های سانترال علاوه بر اینکه این امکان را فراهم می کند تا هر شخص یک کد روی خط خود داشته باشد و در صورت نیاز تماس ها به او انتقال یابد و یا اگر کارکنان در یک محیط نیاز به برقراری ارتباط داشتند تماس داخلی با کد های اختصاصی به صورت رایگان برقرار شود. قابلیت های دیگر سانترال مشهد نظیر:
دریافت تماس توسط رایانه 
منشی تلفنی 
ذخیره و ضبط تماس ها در حافظه
بلک لیست تماس های حذف شده 
تماس گروهی
پست صوتی
اتصال ثابت و VoIP
سیستم تلفن مجازی را دارا می باشد  


کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)
                         تجهیزات تلفن سانترال 
۱-
دستگاه موزیک سانترال
۲-جعبه پست وفرم سانترال
۳-انواع پست سانترال قفل دار پلاستیکی و فلزی
۴-کارت های تلفن 
۵- تجهیزات جانبی دستگاه 
۶-باتری۱۲ ولت ۷ آمپر سانترال
سانترال دست دوم در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

تلفن سانترال دست دوم در مشهد

دستگاه های تلفن سانترال از تکنولوژی ای برخور دار است که روز به روز پیشرفت می کند و کیفیت و کارایی ان افزایش می یابد دستگاه تلفن های سانترال دست دوم کارایی پایین تری نسبت به دستگاه تلفن های سانترال نو دارند به همین دلیل با قیمت کم تری عرضه می شوند شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در تمامی امور مربوط به دستگاه تلفن های سانترال دست دوم در مشهد نیز همانند دستگاه تلفن های سانترال نو در مشهد خدمت رسانی می کند و پاسخگوی هم ستانی ها در سراسر استان می باشد.


خدمات مربوط به دستگاه تلفن های سانترال دست دوم توسط شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

 شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) با سابقه ای درخشان علاوه بر فعالیت در زمینه فروش تلفن های سانترال نو، نصب تلفن های سانترال نو در مشهد و تعمیر تلفن های سانترال نو در مشهد در زمینه خرید وفروش تلفن های سانترال دست دوم و همچنین نصب و تعمیر تلفن های سانترال دست دوم به همان صورت و با تمام توان فعالیت می کند و خرید و فروش دستگاه های سانترال دست دوم در شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) با مهلت تست دستگاه و همچنین ضمانت دستگاه انجام می شود. برخی از خدمات مربوط به دستگاه تلفن های سانترال دست دوم شامل 
۱- خرید و فروش تلفن سانترال های دست دوم و کارکرده با قیمت مناسب
۲- خرید و فروش تجهیزات تلفن سانترال های دست دوم و کار کرده
۳- خرید و فروش انواع کارت های سانترال قدیمی و کار کرده
۴- تعویض دستگاه های دست دوم


چرا شرکت مشهدتابش را در تمام زمینه های مربوط به تلفن سانترال و یا تلفن مرکزی انتخاب کنیم؟
از ان جایی که شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) نمایندگی تخصصی در زمینه تلفن سانترال را دارد و همگام با تکنولوژی روز دنیا و برخوردار از تجهیزات به روز و با کیفیت است و همچنین این افتخار را دارد از کارشناسان ماهر و کار آزموده برخور دار باشد می تواند مناسب ترین گزینه برای خرید تلفن سانترال در مشهد، نصب و تعمیر تلفن سانترال در مشهد باشد برای اطمینان بیشتر می توانید نگاهی به کارنامه شرکت که شامل موفقیت های آن در پروژه های مربوط به بهترین فروش، نصب تلفن سانترال در مشهد و تعمیر دستگاه تلفن سانترال در مشهد و همچنین خدمات پس از فروش همراه با نازل ترین قیمت است بیندازید . شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) با سابقه ای درخشان و برخورداری از علم به روز و تکنسین های خبره توانسته در تمامی امور مربوط به دستگاه تلفن های سانترال دست دوم نیز رضایت مشتری را جذب کند.

مطالب مرتبط