کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) > قفل برقی در مشهد
قفل برقی در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

قفل برقی در مشهد

قفل برقی نوعی دستگاه کنترل عبور و مرور است که به عنوان امن ترین نوع قفل شناخته می شود. قفل برقی به دلیل پیچ شدن سطح رویی آن کاملا شبیه قفل های ثابت است. بعضی از این قفل های برقی سیستم هشدار دارند و افرادی که کنار در نیستند می توانند از باز شدن در مطلع شوند. امروزه استفاده از قفل برقی یا قفل های بدون کلید به دلیل استفاده آسان و امنیت بالایی که دارد در مقایسه با انواع دیگر قفل ها افزایش یافته است. قفل برقی برای بازکردن اتوماتیک درب ساختمان ها در فضاهای داخلی و خارجی و بر روی انواع درب های ماشین رو یا درب پارکینگ و برای نفر رو حیاط نصب می شود. انتخاب بهترین قفل برقی ممکن است کاری ساده به نظر برسد اما نه این چنین نیست و باید از متخصان با تجربه در این زمینه کمک بگیرید تا با توجه به نیاز و همچنین هزینه مد نظر بتوانید مناسب ترین قفل برقی را انتخاب و خریداری کنید. شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) با سال ها تجربه درخشان در ارائه و فروش انواع قفل برقی در مشهد خدمت رسانی می کند و همچنین در نصب قفل برقی یا نصب قفل اتوماتیک، تعمیر و سرویس انواع قفل برقی توسط مجرب ترین نیروی خود آماده ی خدمت رسانی در سراسر استان می باشد. شما می توانید برای استفاده از مشاوره رایگان توسط کارشناسان با تجربه برای خرید قفل برقی در مشهد با شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) تماس بگیرید البته شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در زمینه های نصب قفل برقی در مشهد و تعمیر قفل برقی در مشهد به قفل برقی در مشهد نیز خدمت رسانی می کند.


قفل های بدون کلید در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

قفل برقی چیست؟

قفل های برقی به قفل هایی گفته می شود که بدون نیاز به کلید باز می شوند و به همین دلیل به آن سیستم الکترونیکی بدون کلید نیز می گویند. مثلا در هتل ها دیده اید که درب اتاق ها با کارت باز می شود که نوعی قفل برقی است و نوع دیگری قفل های برقی با کد های خاصی باز می شود و می توان حتی از راه دور و به کمک موبایل درب را باز و بسته کرد. اضافه کردن قفل برقی امنیت ساختمان ار بالا می برد و هنگام برخورد خودرو با درب حتی به صورت عمد و یا فشار به درب برای شکستن پایه جک و ورود به ساختمان، قفل مانع می شود و درب رو بسته نگاه میدارد. شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در استان خراسان رضوی با ارائه انواع قفل برقی موجود در بازار و نمایندگی فروش و همچنین نصب قفل برقی در مشهد و تعمیر قفل برقی در مشهد فعالیت می کند.

قفل های برقی مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

مزایا و معایب قفل برقی

مزایای قفل برقی

۱- قفل ها برقی راحتی بیشتری را فراهم می کنند.
۲-
بیشتر قفل های برقی با سیستم های امنیتی کار می کنند.
۳-
قفل برقی امنیت خانه و محل کار را افزایش ی دهد. 
۴-
امکان اتصال به آیفون تصویری و کنترل عبور و مرور  وجود دارد.  
۵-
متصل کردن به دستگاه کنترل دسترسی و یا حضور و غیاب.

مزایا و معایب قفل برقی در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

معایب قفل برقی

۱- استفاده از قفل برقی نسبت به قفل عادی هزینه بیشتری دارد.
۲-
قفل عای برقی نیز دارای خطا می باشند.
۳-
برای هردربی قابل استفاده نیست (برای مثال درب تو خالی).
۴-
دربها که با کارت باز می شود اگر کارت نباشد به سادگی باز نمی شود
۵-
در صورت عدم تشخیص اثر انگشت باز نمی شوند.


انواع قفل برقی در مشهد

قفل برقی به دو صورت در بازار عرضه می شود:
* دستی
: هزینه نصب قفل برقی دستی با نوع درب و مقدماتی که باید برای نصب آن فراهم باشد تعیین می شود.
* ریموت دار
: قفل های ریموت دار هم برای درب های داخلی ساختمان و هم برای درب پارکینگ کاربرد دارند. هزینه نصب قفل برقی در مشهد با نوع درب و مقدماتی که باید برای نصب آن فراهم باشد تعیین می شود.

قفل برقی درب سکوریت درمشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

قفل برقی درب سکوریت در مشهد

قفل برقی میرال، قفل برقی شیشه ای و یا قفل برقی سکوریت برای برقی کردن درب های شیشه ای است و نیازی به سوراخ کاری ندار و به راحتی نصب می شود. شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) مرکز تخصصی انواع قفل درب های اتوماتیک شیشه ای در مشهد و همچنین توزیع و نمایندگی فروش انواع قفل درب برقی سکوریت و خدمات سرویس تعمیر قفل برقی میرال و نصب قفل سکوریت و سرویس دوره ای انواع قفل درب های اتوماتیک شیشه ای یا سکوریت می باشد. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه قفل برقی درب سکوریت می توانید با متخصصان شرکت ما تماس حاصل نمایید تا آنها بهترین راهنمایی  را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.


قفل برقی ساختمان و آپارتمان در مشهد

افزایش آپارتمان ها و ساختمان ها در سطح شهر باعث شده به فکر نصب درب و پنجره های ایمن باشند تا امنیت ساختمان تامین شود. شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) مرکز تخصصی انواع قفل برقی ساختمان و اپارتمان در مشهد و توزیع و نمایندگی فروش انواع قفل درب برقی آپارتمان و ساختمان و خدمات و تعمیر قفل برقی آپارتمان در مشهد و نصب قفل برقی ساختمان و اپارتمان و سرویس دوره ای انواع قفل درب های اتوماتیک اپارتمان و ساختمان میباشد . مزایای استفاده از قفل برقی ساختمان و اپارتمان ۱- محکم بودن آن ۲- دوام بالایی دارند ۳-  بدون حضور می توان با زدن دکمه آیفون درب حیاط یا آپارتمان را باز کرد.

قفل برقی ساختمان و آپارتمان در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

قفل برقی مقابل در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

قفل برقی مقابل در مشهد

 قفل مقابل برقی با نام های دیگر نظیر قفل منشی، قفل اتاق مدیر عامل، قفل ریموتی، قفل زبانه مقابل، قفل برقی کنترلی، قفل ریموت دار نیز شناخته می شود. از این قفل برقی برای درب اتاق مدیران، طلا فروشی ها، درب اتاق، درب پاسیو استفاده می شود. قفل مقابل برقی به قفل لادری نیز مشهور است این قفل برقی توانایی نصب بر روی انواع درب ها می باشد و همچنین توانایی باز کردن این قفل برقی بصورت ریموت یا اثر انگشت را دارد و این قفل مقابل برقی دارای دو عملکرد دستی و اتوماتیک می باشد. شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) تمامی خدمات و نصب قفل مقابل برقی در مشهد و حتی تعمیر و سرویس دهی قفل برقی مقابل در مشهد را با برترین متخصصان ارائه می دهد. شما می توانید در صورت نیاز در هر یک از زمینه های مربوط به انواع قفل برقی در مشهد با شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) تماس بگیرید. 


چرا شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) را در امور مربوط به قفل برقی در مشهد انتخاب کنیم؟

شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) با سابقه ای در خشان دارای نمایندگی فروش انواع قفل های برقی، قفل برقی دیجیتال، قفل برقی شیشه  ای، قفل برقی درب های ساختمان و آپارتمان، انواع قفل های برقی ریموت دار و کارتی، قفل مقابل برقی در مشهدمی باشد شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) با تکنسین های مجرب و پیشرفته اماده هر گونه خدمات از جمله نصب قفل درب های ساختمان در مشهد و همچنین نصب قفل برقی در مشهد و انواع درب های آپارتمانی مشهد و تعمیر و سرویس انواع قفل های برقی در مشهد در طول شبانه روز با نازل ترین قیمت آماده خدمت رسانی می باشد.

انواع قفل های برقی در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

مطالب مرتبط