کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) > قفل برقی در مشهد > نصب قفل برقی در مشهد
نصب قفل برقی در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

نصب قفل برقی در مشهد

نصب انواع قفل های برقی بر روی بعضی از درب ها مثل درب ورودی ساختمان، درب پارکینگ، نصب قفل درب سکوریت جهت بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان انجام می شود که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، نصب قفل برقی اگر چه ساده به نظر میرسد اما کاری پیچیده است و باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود. از آن جایی که امروزه پیشرفت تکنولوژی در زمینه قفل های برقی روز به روز درحال افزایش است شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) این افتخار را دارد که برای رفاه حال شما هم استانی های عزیز بهترین و با کیفیت ترین خدمات را که با ضمانت و گارانتی کالا می باشد ارائه دهد. تیم متخصص و تکنسین مشد تابش ما در همه زمینه ها از جمله نصب قفل برقی مشهد و تعمیر قفل برقی در مشهد در انواع و برنده های مختلف آماده خدمت رسانی می باشد. شما می توانید برای نصب قفل برقی در مشهد یا تعمیر انواع قفل برقی در مشهد و زمینه های دیگر مربوط به قفل برقی در مشهد با ما در تماس باشید.


مراحل نصب قفل برقی در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

مراحل نصب قفل برقی مشهد

نصب قفل برقی مشهد مانند نصب قفل های عادی کار ساده ای نیست و باید توسط متخصص خبره و ماهر نصب شود تا مشکلی ایجاد نشود نصب مرحله ای است که در کارکرد و طول عمر وسیله تاثیر می گذارد پس باید به طور صحیح و توسط افراد کار بلد انجام شود بنابراین شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) را به شما معرفی می کنیم که در زمینه نصب قفل برقی مشهد تجربه ای بالا دارد و از با کیفیت ترین ابزار الات استفاده می کند.
مراحل نصب قفل برقی مشهد توسط شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی):
 مرحله اول: ابتدا باید قفل کامپیوتری قبلی را باز کنید یا اگر جوشکاری شده با سنگ فرز آنرا برش دهید و پایه زیر قفل را روی آن نصب کنید.
مرحله دوم: بستن سیم تغذیه قفل
مرحله سوم: در این مرحله باید پایه گیره را نصب کنید که دارای پیچ است و سپس با پیچ های آلنی خود گیره بر آن نصب کنید و در آخر کافیست قاب مشکی مانند را روی آن نصب کنید.

نصب انواع قفل برقی در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

تعیین هزینه نصب قفل برقی مشهد

 هزینه نصب قفل برقی یا قفل اتوماتیک در آپارتمان ها و دفاتر اداری، به میزان کار مورد نیاز سیم کشی، برقراری اتصالات، نوع قفل، هزینه ایاب و ذهاب و .... بستگی دارد که پس از بررسی های انجام شده توسط نصاب و کارشناسان اعلام می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه نصب قفل برقی در مشهد با کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) تماس بگیرید.


 نصاب قفل برقی
 کسی که قرار است نصب را انجام دهد باید اموزش دیده باشد ودر کار خود خبره باشد و همچنین اشنایی کافی را در مورد سیم کشی صحیح وانواع برند ها و اجزای تشکیل دهنده قفل برقی نحو صحیح نصب قفل برقی مشهدو نکات مربوط به نصب و همچنین برخورد مناسب با مشتری را دارا باشد که شما می توانید با انتخاب شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) از خدمات بهترین نصاب قفل برقی در مشهد که تمامی این ویژگی ها را داراست برای نصب قفل برقی مشهد بهره مند شوید.

نصاب قفل برقی در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

نصب قفل برقی سکوریت در مشهد

نصب قفل برقی سکوریت کار بسیار ساده ای می باشد چرا که در این نوع قفل برقی نیازی نیست که برای نصب آن روی شیشه سوراخ کاری انجام شود فقط کافی است قفل را بر روی شیشه سفت نمود. قفل برقی شیشه ای دارای ۵ رشته سیم می باشد که دو رشته آن برای اتصال به منبع تغذیه می باشد و ۳ رشته از آن برای مانیتور کردن وضعیت درب می باشد این قفل به صورت رو کار می باشد و دارای براکت های مخصوص نصب بر روی خود می باشد و فقط کافی است براکت ها را بر روی شیشه سفت نمایید. این قفل برای استفاده در درب های شیشه ای که بدون قاب هستند و دارای یک لنگه و یا کتیبه شیشه ای در بالا و یا کنار خود هستند مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که اگر چه که نصب این نوع قفل برقی ساده به نظر می آید اما بهتر است توسط متخصص حرفه ای و با تجربه انجام گیرد که شما عزیزان می توانید با شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) تماس حاصل فرمایید.


نصب قفل برقی درب مقابل | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

نصب قفل برقی درب مقابل در مشهد

 برای نصب و تنظیم قفل برقی مقابل بهترین حالت مورد نظر برای قفل می توانید درب قفل را باز کرده و سیلندر و صفحه متصل به آن را بر عکس نمایید. در این قفل می توانید سیلندر را با توجه به نیاز در فواصل استاندارد بین ۵۰ تا ۸۰ میلیمتر تنظیم نمایید،برای این کار مانند مورد قبل درب قفل را باز کرده و بر اساس نیاز، محل سیلندر را تنظیم نمایید. سپس باید صفحات زیرین را بر روی دو قسمت درب نصب نمایید .باید توجه داشته باشید که فاصله ی بین این دو صفحه می تواند بین ۲ تا ۱۲ میلیمتر متغیر باشد و دقت کنید که جهت فلش ها باید روبروی هم قرار گیرند. در مرحله بعد باید قفل و مقابلی آن را با توجه به فواصل مجاز به صفحاتی که در مرحله قبل بر روی درب نصب شده است با استفاده از پیچ های موجود وصل نمایید. با در نظر گرفتن این موضوع که روند نصب و تنظیم قفل برقی مقابل در انواع قفل برقی با اندازه گیری دقیق همراه است برای نصب این نوع قفل برقی حتما از متخصص حرفه ای و با سابقه استفاده نمایید تا نصب به بهترین شکل ممکن انجام شود که می توانید از شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) کمک بگیرید.


نصب قفل برقی آپارتمان و ساختمان در مشهد

 شما می توانید قفل برقی آپارتمان و ساختمان را برای ورودی درب ساختمان خود انتخاب کنید، بعنوان مثال برای درب ساختمان یا درب آپارتمان که ممکن است اگر درب آپارتمان شما چوبی است بهتر است درب چوبی خود را به ریموت نیز مجهز کنید، قفل ریموتی آپارتمانی می تواند به سادگی با استفاده از یک ریموت باز شود و مثلا آن را برای دفتر کار، کلینیک، باشگاه ورزشی یا مطب خود به کار برید. این نکته را به خاطر داشته باشید که محصول مشخصی به نام قفل ریموتی وجود ندارد و همه برند ها می توانند مجهز به ریموت و در نهایت تبدیل به قفل ریموتی شوند. در صورتی که شما در انتخاب قفل برقی در مشهد با مشکل مواجه شدید کافی است با متخصصان حرفه ای شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در مشهد ارتباط برقرار نمایید تا آنها بهترین راهنمایی را در زمینه خرید قفل برقی در مشهد، نصب قفل برقی مشهد و یا تعمیر قفل برقی در مشهد به شما عزیزان ارائه کنند.

نصب قفل برقی آپارتمان و ساختمان در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

چرا شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) را برای نصب قفل برقی مشهد انتخاب کنیم؟

شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) با سابقه ی قریب به ده سال دارای نمایندگی فروش انواع قفل های برقی، قفل برقی دیجیتال، قفل برقی شیشه ای، قفل برقی درب های ساختمان و آپارتمان، انواع قفل های برقی ریموت دار و کارتی، قفل مقابل برقی در مشهد می باشد شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) با کاردی مجرب و پیشرفته آماده هر گونه خدمات از جمله نصب قفل درب های ساختمان در مشهد و همچنین نصب قفل برقی انواع درب های آپارتمانی در مشهد و تعمیر و سرویس انواع قفل های برقی در  مشهد می باشد در صورتی که شما برای نصب قفل برقی مشهد نیاز به نصاب حرفه ای و با سابقه داشتید ویا برای تعمیر قفل برقی در مشهد نیاز به تعمیرکار ماهر داشتید کافی است با تیم مجرب تماس گرفته و راهنمایی و اطلاعات لازم در تمام زمینه های قفل برقی در مشهد را کسب نمایید.

مطالب مرتبط