کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) > هواکش در مشهد
انواع هواکش در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

ارائه خدمات هواکش در مشهد با بالاترین کیفیت

تهویه هوا (جابه جایی هوا) از قدیم تا به حال نصب هواکش در مشهد یکی از دغدغه های مردم بوده است. جابه جایی هوا تاثیری مستقیم بر بهداشت محیط دارد. همان طور که می دانید در قدیم از هواکش قدیمی استفاده میشد. اما با پیشرفت علم هواکش های مدرنی به بازار آماده است و استفاده های متعددی از آن میشود. سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)، فروشگاهی اینترنتی است که با روش هایی نوین به  تهیه و فروش انواع هواکش برقی نموده است. این امر با ارائه اطلاعاتی در همین رابطه در سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) ارائه شده است و ویژه گی های هواکش در سایت به اشتراک گذاشته شده است. سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) با بهرمندی از بهترین و خبره ترین نیروها در تمام ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما در زمینه نصب هواکش در مشهد و تعمیر هواکش در مشهد است شما میتوانید به سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) مراجعه کنید و از تمامی خدمات این سایت بهرهمند شوید.

هواکش به معنای واقعی | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)
هواکش در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

هواکش چیست؟

 هواکش سیستمی الکترونیکی است که هدف اصلی آن جریان هوا در محیط است.هواکش دارای قطعاتی از جمله پره های دوار و فن های هواکش است که این قطعات توسط شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در مشهد به شما ارائه می شود. شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) انواع قطعات را با اندازه های مختلف به شما ارائه میکند. بنابراین با در نظر گرفتن قطر لوله هواکش خود باید فن مورد نظر را تهیه کنید.
دمنده ها حجم کم هوا را با فشار بالا تولید می کنند در صورتی که هواکش ها حجم بالاتری از هوا را با فشاری به نسبت پایین تری به جریان می اندازند.


انواع هواکش در مشهد

هواکش ها در مشهد از لحاظ پروانه ی مورد استفاده به دو دسته تقسیم می شوند:
• آکسیال: 
جابه جایی جریان در حجم بالا و فشار پایین مورد استفاده اغلب در محیط های با مروزهای کم مانند دیوار، در، پنجره و غیره
• رادیال:
هدایت هوا با فشار بالا که در محیط هایی با فاصله ی زیاد همچون پارکینگ ها یا مکان های غیرقابل دسترسی به محیط بیرون از کانال استفاده می شود. کانال ها با پیچ و خم بالا و درنتیجه افت فشار برای تولید هرچه بیشتر هوا با فشار بالا و هوای خروجی قدرتمند نیازمند به پروانه های رادیال هستند. یکی از نمونه های آن هواکش سانتریفیوژ در مشهد است که با بهره گیری از پروانه های رادیال اقدام به تولید جریان با فشار استاتیکی بالا می کند.
هواکش ها بر انواع هواکش خانگی، هواکش تأسیساتی و هواکش صنعتی در مشهد به بازار عرضه می شوند.

انواع هواکش در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

انواع هواکش در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

هواکش سانتریفیوژ مشهد (هواکش رادیال)

هواکش سانتریفیوژ، هواکشی گریز از مرکز محسوب می شود که از رایج ترین نوع هواکش صنعتی به شمار می آید. عمل جابجایی هوا در این نوع هواکش افزایش حجم و سرعت هوا به وسیله ی پروانه های چرخشی است. این پروانه ها هوا را از کانال وارد کرده و با سرعتی ثابت آن را جابه جا می کنند. هواکش سانتریفیوژ در مشهد در انواع مختلف پلاگ فن و حلزونی در شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) موجود است که شهروندان عزیز می توانند تنها با مراجعه به سایت مدل مد نظر خود را پیدا کرده و انتخاب نمایند.

هواکش آکسیال در مشهد

هواکش آکسیال یا محوری شامل قطعات محدودی از جمله قاب، توری، پروانه و الکتروموتور می باشد. اساس کار هواکش آکسیان ایجاد جریان هوا در جهت محور موتور و جابه جا کردن آن است. سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) عرضه کننده ی انواع هواکش آکسیال در مشهد در مدل های خانگی و صنعتی آماده ی خدمت رسانی به شهروندان گرامی در سراسر شهر مشهد می باشد.


اجزای هواکش
هواکش شامل دوقسمت اصلی بدین شرح است:
پروانه جهت جابه جایی هوا
: پروانه، ایمپلر، روتور یا گردنده قسمت متحرک این دستگاه است. این قسمت در یک محفظه ی جعبه ای شکل به نام هوزینگ به منظور هدایت جریان هوا و حفاظت از برخورد اجسام با پروانه قرار دارد.
• الکتروموتور
: این قسمت نیروی لازم را به منظور حرکت پروانه ها ایجاد می کند. هواکش شامل دوقسمت اصلی بدین شرح است
• پروانه جهت جابه جایی هوا :
پروانه، ایمپلر، روتور یا گردنده قسمت متحرک این دستگاه است. این قسمت در یک محفظه ی جعبه ای شکل به نام هوزینگ به منظور هدایت جریان هوا و حفاظت از برخورد اجسام با پروانه قرار دارد.
الکتروموتور: این قسمت نیروی لازم را به منظور حرکت پروانه ها ایجاد می کند.
هواکش ساختمان در مشهد

این بخش شامل معرفی انواع هواکش خانگی و ساختار دستگاه هواکش ساختمان در مشهد به منظور انتخاب دستگاهی مناسب ساختمان شما توسط شهروندان عزیز می باشد. هواکش خانگی از قطعات پلاستیکی بهره می برد که قدرت تخلیه ای برابر ۸۰ تا ۱۲۰۰ مترمکعب دارد.

هواکش مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

هواکش فروشگاه مشهد

شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)، نمایندگی رسمی فروش هواکش فروشگاه مشهد با بهترین برندهای این صنعت است. مشتریان این شرکت از قدرت انتخاب بالا بهره مند هستند که با توجه به سلیقه ی آن ها و قدرت خریدشان بر حسب شرایط اقتصادی شهروندان صورت می پذیرد. هدف اصلی در گردآوری دستگاه تهویه، اصالت، کیفیت و قیمت مناسب هواکش و ضمانت آن ها است. مولفه اصلی شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) صداقت ما و رضایت مشتریان گرامی است. این شرکت سعی کرده است با تنوع بالای عرضه ی هواکش فروشگاه مشهد همگام با تکنولوژی روز دنیا، به منظور رفاه حال مشتریان خدمات خود را به بهترین روش در محل کسب شما ارائه بدهد. این امر با در اختیار گذاشتن اطلاعات دقیق برای هر دستگاه توسط کارشناسان مجرب در این شرکت حاصل می شود. شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) پیشرو در فروش بهترین دستگاه های تهویه هوا فروشگاه مشهد و مرغوب ترین هواکش دارای تنوع محصولی بالا می باشد. هواکش های ارائه شده توسط این شرکت دارای تنوع محصولی بسیار زیادی بوده و دارای نشان موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران هستند.


فیلتر هواکش مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

فن هواکش مشهد

فن هواکش از منظر کاربردی به سه دسته تقسیم بندی می شود. پنکه ها که در دومدل سقفی و رومیزی هستند. فن دمنده یا هواده که بیشتر در صنعت کاربرد داشته. فن های مکنده که هوا را از درون یک مکان به بیرون آن می فرستد که به آن ها فن هواکش(فن تخلیه) می گویند که اغلب در سرویس بهداشتی(w.c) کاربرد دارند. فن های هواکش یا به طور پیوسته روشن هستند یا به صورت موقت. آشناترین فن هواکش مقطعی، فن هواکش دستشویی خانگی است که اغلب با چراغ دستشویی کلید یکسان داشته و هنگامی که چراغ سرویس بهداشتی را روشن می کنیم فن نیز شروع به کار میکند. هدف فن هواکش خنک سازی نیست بلکه به منظور تعویض هوا فن هواکش استفاده میشود. اما گاهی همین تعویض هوا منجر به خنک شدن هوا نیز می گردد. ولی تعویض هوا توسط فن هواکش در سرویس بهداشتی و یا حمام اغلب به منظور تخلیه ی هوای نامطبوع و پیشگیری از رطوبت صورت می گیرد. هم چنین فن هواکش می تواند اکسیژن فضا را حفظ کند و از افزایش کربینک جلوگیری کند که همان خارج کردن هوای آلوده از دود و گازهای شیمیایی است. هم چنین فن هواکش از راکد ماندن هوا جلوگیری کرده و هوایی مطبوع را برای فضا ایجاد می کند.

فن هواکش در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

انواع هواکش در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

قابلیت های هواکش

در ابتدا این دستگاه تنها به منظور حفظ دمای محیط و تهویه آن در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گرفت ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی قابلیت های از قبیل موارد پایین به آن ها اضافه شده است، ترموستات جهت خاموش شدن هواکش در حرارتی غیرمجاز، تنظیم دریچه جهت هدایت هوا در جهت دلخواه


هواکش صنعتی مشهد

به دلیل اهمیت بالای هوای سالم در محیط کارخانه ها و مکان های صنعتی هواکش صنعتی به عنوان جزئی لاینفک در سوله های کارخانه  به شمار می رود. چرا که در این دست از محیط ها با انجام فرآندهای شیمیایی پیچیده آلاینده های خطرناکی تولید شده که سلامتی کارکنان را تهدید میکند. هواکش صنعتی از قطعات فلزی (ورق آهن یا آلومینیوم) تولید شده. قدرت تخلیه در هواکش صنعتی وابسته به زاویه و قطر پروانه (با استاندارد از ۲۰ تا ۱۴۰ سانتی متر)، تعداد بالک های استفاده شده و میزان دور الکترو موتور (شامل سه سرعت ۹۰۰، ۱۴۰۰ و ۲۸۰۰) است.شما میتوانید برای استفاده از تمامی خدمات سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در زمینه نصب هواکش و تعمیر هواکش به سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) مراجعه کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن نیروهای متخصص به محل شما اعزام و تعمیر یا نصب هواکش صورت گیرد.  
در هواکش صنعتی به دلیل آلوده بودن محیط های صنعتی به ذرات و گرد و غبار و هم چنین بودن مواد شیمیایی از انواع فیلتر هواکش استفاده می شود که وظیفه ی آن گرفتن ذرات آلوده در هوای موجود در محیط می باشد.در همین راستا شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) اقدام به فروش انواع فیلتر هواکش در سرتاسر شهر مشهد کرده است.که شما بتوانید با خیالی آسوده در محیط های شیمیایی به کار بپردازید.

هواکش صنعتی در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

مطالب مرتبط