کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) > هواکش در مشهد > نصب هواکش در مشهد
نصب هواکش در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

نصب هواکش در مشهد

همان طور که میدانید برای اینکه بوی بد در انواع محیط ساختمان از جمله سرویس بهداشتی و یا خارج کردن بوی غذا یا دود ناشی از پخت آن بنابراین نیازمند نصب هواکش در ساختمان ها خواهیم بود. از پانجایی که نصب هواکش در مشهد نیاز به سیم کشی های پیچیدهای دارد، بنابراین عملیات نصب را باید یک متخصصی انجام دهد که کارآزموده و در این کار بسیار خبره و دارای مهارت بالایی باشد. سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) با بهرمندی ازبهترین نصابان هواکش در مشهد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. شما میتوانید برای بهره مندی از خدمات نصب هواکش در مشهد و تعمیر هواکش در مشهد درخواست خود را در سایت نصب کنید تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شود.

نصب هواکش در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

نصب هواکش ساختمانی مشهد

نصب هواکش ساختمانی بستگی به نوع دستگاه و حجم فضای مورد نظر شما است و هم چنین شرایط محیطی منطقه صورت می گیرد. به منظور مشاوره در رابطه با این امور نصب هواکش در مشهد می توانید با کارشناسان کار آزموده شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) تماس بگیرید و از مشاوره ی متخصصین شرکت بهره ببرید. هنگام نصب هواکش ساختمانی باید به نکاتی از جمله نکات زیر توجه کرد:
حصول اطمینان از مناسب بودن مکان نصب هواکش: فاصله از سقف و کف و دیوار جانبی.
صاف بودن سطح زیر فن استحکام در دیوار بدون هیچگونه ایجاد لرزش در فن قسمت دمپر خارج از سالن و قسمت توری داخل سالن واقع شود.
حصول اطمینان از کارکرد تیغه وسط و روان بودن آن توجه داشتن به این نکته ها میتواند جلوگیری کند از خطرات احتمالی.


مراحل نصب هواکش در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

مراحل نصب هواکش در مشهد

۱- سیم کشی هواکش:
اولین قدم برای نصب هواکش در مشهد سیم کشی این دستگاه است. این عملیات شامل نصب یک رشته سیم نول و یک رشته سیم فاز است، هم چنین اگر ساختمان دارای ارت بود وصل کردن سیم ارت به آن نیز اضافه خواهد شد. 
۲- نصب فن هواکش:

پس از انجام سیم کشی نوبت به نصب خود فن می رسد. نصب فن در ساختمان ها به مکان یابی دقیق لوله هواکش تعبیه شده بستگی دارد (روی دیوار، سقف و غیره) هم چنین هنگام نصب هواکش باید توجه داشت که جهت گردش هوا باید از داخل به بیرون عمل کند. رساندن سیم ها به محل نصب فن و وصل کردن آن ها اگر روکار باشد از آنجایی که اصولاً در ساختمان ها در اماکن با رطوبت بالا این عملیات صورت می گیرد (حمام، سرویس بهداشتی و غیره) می تواند عملیاتی خطرناک محسوب شود بنابراین به منظور هرچه حرفه ای تر بودن این عملیات نیاز به تکنسین متخصص بیش از پیش به چشم می آید.

نصب هواکش فروشگاهی مشهد

نصب هواکش فروشگاهی و تنظیم و اتصالات آن باید توسط سرویسکاران باتجربه صورت بگیرد، چرا که این کار مستلزم اتصالات مناسب و استاندارد است. برای انجام سیم کشی ها و اتصالات هواکش فروشگاهی باید قوانین شرکت برق منطقه رعایت گردد. باید توجه داشت که در مسیر برق ورودی از کنترل فاز، قطع کننده و فیوز مناسب استفاده کرد. هم چنین باید به وصل بودن سیم ارت (سیم اتصال بدنه) به زمین نیز مطمئن بود. نصب هواکش فروشگاهی می تواند به صورت دستی، نیمه اتوماتیک یا درایو باشد. نصب تجهیزات حفاظتی و کنترل آن ها باید به وسیله ی متخصصین مجاز انجام شود.

نصب هواکش فروشگاهی مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

نصب هواکش صنعتی مشهد

از آنجایی که یک اشتباه در راه اندازی دستگاه هواکش صنعتی موجب بروز آسیب به تجهیزات دستگاه می گردد و باعث بروز مشکلات عدیده ای می گردد، نصب دستگاه هواکش صنعتی فرآیندی است که میزان دقت بالایی را می طلبد. هم چنین راه اندازی فن صنعتی از اصول خاص خود پیروی می کند:
بررسی دستگاه مرسوله به کارخانه، حمل فن تا مکان نصب باید دقیق و توسط دستگاه مناسب (جرثقیل) صورت پذیرد.
محل نگهداری فن پیش از ارسال آن به محل نصب باید در محلی باشد که هیچ گونه فشاری به دستگاه وارد نشده و ورودی و خروجی دستگاه کاملاً پوشیده باشد، گریسکاری رولبرینگ ها و بلبرینگ ها پیش از نصب انجام شود.
محل نصب دستگاه (فونداسیون) آن باید مسطح و هم چنین صلب باشد ترجیحا از فونداسیون بتونی استفاده گردد. این فونداسیون باید وزنی سه برابر وزن خود دستگاه داشته باشد. هم چنین برای برخی از هواکش های صنعتی از فونداسیون فولادی نیز بحره می برند.
باید به تراز بودن فونداسیون توجه نمود.
محفظه ی هواکش صنعتی پیش از راه اندازی باید کاملاً تخلیه گردد.
بررسی استحکام بست ها توسط کارشناس.
بررسی روانکاری (روغن کاری) یاتاقان ها و تراز بودن آن ها.
بررسی روانکاری و تراز بودن کوپلینگ ها.
بررسی جهت چرخش فن.
  بررسی کشش تسمه ها.
راه اندازی فن ابتدا با سرعت پایین و سپس افزایش تدریجی آن.


نصب هواکش صنعتی مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

نصب هواکش سانتریفیوژ مشهد

نصب انواع هواکش های صنعتی و دستگاه هواکش سانتریفیوژ اغلب برای غذاخوری، فست فود، رستوران، سفره خانه، پارکینگ، به منظور تخلیه ی هوای نا مطبوع و دود در سالن های بزرگ و باشگاه ها صورت می گیرد. نصب هواکش سانتریفیوژ نیازمند متخصصان دوره دیده است که بر اساس رعایت اصول و قواعد ایمنی از بروز آسیب ها و خطرات ناشی از رعایت نشدن آن ها پیشگری صورت پذیرد. سانتریفیوژ وقتی دارای بهترین عملکرد است که درست راه اندازی شده باشد. فرآیند نصب درست دارای شرایط زیر است: تراز بودن محل نصب، دور بودن محل نصب از مواد آتش زا یا اسیدی، میزان مناسب جریان ورودی، استفاده از محافظ جریان برق، استفاده از توری و دمپرها برای جلوگیری از ورود حشرات یا پرنده ها شما میتوانید برای نصب انواع هواکش های صنعتی و دستگاه هواکش سانتریفیوژ به سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) مراجعه کنید و از خدمات سایت بهرمند شوید.

نصب هواکش سانتریفیوژ مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

نصاب هواکش در مشهد

نصب هواکش در مشهد پیچیدگی های خاصی دارد که فقط باید توسط نصاب و کارشناسان حرفه ای و با تجربه انجام شود، چرا که نصب صحیح هواکش در طول عمر و کارکرد آن تاثیر چشمگیری دارد. در صورتی که به دنبال نصاب خبره در مشهد برای نصب هواکش هستید شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) را به شما معرفی می کنیم، کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) با برخورداری از برترین کارشناسان و نصاب ها در مشهد در همه ی ایام آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

هزینه نصب هواکش در مشهد

نصب هواکش در مشهد هزینه مشخص و واحدی ندارد و با توجه به مواردی از جمله نوع هواکش، مکان نصب، هزینه ایاب و ذهاب، هزینه وسایل مورد استفاده برای نصب و .... پس از بررسی های انجام شده توسط نصاب های خبره شرکت برآورد می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه نصب هواکش در مشهد می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

چرا شرکت اصفهان تابش را برای تمامی امور نصب هواکش در مشهد انتخاب کنیم؟

هدف شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) ارتقاء سطح فروش و راه اندازی هواکش در مشهد و اجرای پروژه های ساختمانی در خصوص صنعت تهویه توسط کارشناسانی خبره و دوره دیده است. این شرکت با سابقه ی بالا و تجربه عملی، و با کادری مجرب و بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی به روز شده مطابق با استانداردهای جهانی موفق ترین شرکت در زمینه ی تهیه نصب انواع هواکش در مشهد و تعمیر انواع هواکش در مشهد به شمار می آید.

مطالب مرتبط