کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) > هواکش در مشهد > تعمیر هواکش در مشهد
تعمیر هواکش در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

تعمیر هواکش در مشهد

تعمیر هواکش در مشهد

هواکش نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی نیازمند سرویس و تعمیر به منظور افزایش طول عمر این دستگاه و ماندگاری سطح کیفی آن می باشد. تعمیرکاران شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) اقدام به تعمیر هواکش مشهد جهات سرویس و نظافت آن، عیب یابی دستگاه، تعمیر برد هواکش و فن، تعمیر موتور هواکش، تعمیر پروانه هواکش و در صورت نیاز نصب قطعات می کنند. هم چنین این فرآیند شامل باز و بسته کردن اجزای هواکش و عیب یابی آن ها و در آخر رفع عیب هواکش می باشد.

تعمیر هواکش ساختمانی مشهد

عملیات تعمیر هواکش ساختمانی هنگام خاموشی دستگاه و ثابت بودن الکتروموتور باید صورت پذیرد. متخصصین شرکت مشهدتابش پس از حصول اطمینان از رضایت مصرف کننده از کارکرد دستگاه کار خود را تحویل خواهند داد. هم چنین پس از بررسی تجهیزات فنی دستگاه از لحاظ نکات ایمنی این دستگاه توسط کارشناسان مجدداً راه اندازی خواهد شد. توصیه می شود امور مرتبط با تعمیر هواکش توسط کارشناسان صورت پذیرد. هم چنین پیش از انجام تعمیر اتصال به برق دستگاه باید قطع گردد و قبل از راه اندازی سیم کشی ها باید بررسی گردد تا در صورت نیاز اگر خرابی در سیم کشی وجود داشت بازنگری و یا تعویض شود. تعویض و یا تعمیر سیم کشی ها توسط متخصصین خبره ی شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در اسرع وقت صورت می گیرد. به این مسئله نیز باید توجه داشت که الکتروموتور باید در فضایی باز قرار بگیرد چرا که اگر این قسمت پوشانده شود احتمال خرابی دستگاه و یا آتشسوزی بالا می رود. 

تعمیر هواکش ساختمانی مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

تعمیر هواکش در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

مراحل تعمیر هواکش ساختمانی

مراحل تعمیر هواکش ساختمانی و هواکش فروشگاه در مشهد که توسط تعمیرکاران دوره دیده انجام می شود شامل موارد زیر می باشد:
۱-
جداسازی قاب (پلاستیکی و شیشه ای) جلوی هواکش
۲-
جداسازی موتور از روی قاب بدنه
۳-
جداسازی قطعات موتور و بررسی بالشتک های استاتور
۴- نصب هریک از اجزا پس از تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض آن ها


تعمیر هواکش صنعتی مشهد

تعمیر و نگهداری هواکش های صنعتی یازمند متخصصین و کارشناسان مربطه است که طی بازه های زمانی مناسب این فرآیند به بهترین شکل و رعایت اصول خاص تعمیر دستگاه های صنعتی صورت پذیرد. اصول و قواعد سرویس و تعمیر هواکش صنعتی:
۱-
بازرسی دوره ای: دوره های زمانی بستگی به نوع هواکش و کارکرد آن دارد.
۲-
ثبت اطلاعات تعمیر و تعویض قطعات.
۳-
تمیزکاری دوره ای: افزایش بازده و بالانس چرخ فن با از میان رفتن گرد و غبارهای چسبیده به پره ها.
۴-
رنگ کاری دوره ای: پیشگیری از خورندگی دستگاه. 
۵-
روغن کاری یاتاقان ها تمیزکاری آن ها تنظیم دمای محیط آن ها.

تعمیر هواکش در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

تعمیر هواکش فروشگاهی مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

تعمیر هواکش فروشگاهی مشهد

دستگاه های هواکش فروشگاهی به طور میانگین باید سالیانه به وسیله ی کارشناس مربوطه تنظیم و بررسی شود. چرا که هواکش فروشگاهی نیازمند سرویس دوره ای به منظور افزایش طول عمر آن می باشد. سرویسکاران شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) به منظور سرویس هواکش به جای آب از دستگاه کمپرسور باد استفاده می کنند. هم چنین در بازه های زمانی خاص به منظور روان بودن دستگاه باید بلبرینگ ها توسط سرویسکاران دوره دیده گریس کاری می گردند بدین صورت که از پمپ گریسکاری استفاده شده و شیلنگ آن در محل گریسخور یاتاقان متصل و پمپاژ می گردد. هم چنین بالانس بودن پروانه ی دستگاه در بازه های زمانی مناسب توسط کارشناسان بررسی خواهد شد چرا که در صورت بالانس نبودن آن ها دستگاه به لرزش می افتد و در این صورت به الکتروموتور فشار بالایی وارد شده و منجر به شکستن پروانه ها و بروز آسیب به بلبرینگ ها، شافت و تسمه می گردد. تسمه ها نیز توسط متخصصین بررسی می گردد و در صورت بروز خراش و یا پوسیدگی تعمیر و در صورت نیاز تعویض خواهند شد.


تعمیر هواکش سانتریفیوژ مشهد تعمیر هواکش سانتریفیوژ مشهد
دستگاه فن سانتریفیوژ در کارخانجات و کارگاه ها نیازمند تعمیر تخصصی است که باید توسط کارشناسان مربوطه انجام گردد. مواقعی که این دستگاه نیازمند تعمیر می گردد شامل موارد زیر می باشد:
زمانی که فن کلا کار نمی کند: از دلایل آن می توان به ولتاژ نادرست، درگیر شدن پروانه با حلزونی، هرز شدن تجهیزات و یا پاره شدن تسمه ها اشاره کرد.
صدای ناهنجار و بلند: این مسئله می تواند ناشی از بالانس نبودن پروانه ها، کوچک بودن و یا خمیدگی محور پروانه ها، آسیب دیدگی یاتاقان ها، شل بودن پیچ ها و یا برخورد پروانه با مخروط ورودی باشد.
پایین بودن میزان حجم هوا: باز نبودن دریچه، نصب نشدن دمپرها، سرعت بسیار بالای فن که مورد نیاز نیست و همچنین چرخش اشتباه فن می تواند از عوامل بروز این مشکل باشد.
حرارت بسیار بالای موتور: این مسئله به دلایل مختلفی صورت می گیرد که از آن ها می توان به جهت اشتباه چرخش فن، سرعت بسیار بالای آن، سیم پیچی نامناسب موتور، تأمین نشدن هوای خنک کننده و چگالی بالای گاز اشاره کرد.
اگر تسمه ها به میزان لازم و مناسب کشیده نشده باشند و یا روغن کاری یاتاقان ها صورت نگرفته باشد، حرارت یاتاقان بسیار بسیار بالا خواهد رفت.

تعمیر هواکش سانتریفیوژ مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

تعمیرکار هواکش در مشهد

هواکش پس از مدتی استفاده ممکن است دچار خرابی شود و به درستی کار نکند در این زمان نیاز به تعمیر دارد که باید توسط یک تعمیرکار خبره و با تجربه انجام شود. پیشنهاد می دهیم تعمیر هواکش مشهد را به کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) بسپارید چرا که کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) با برخورداری از برترین تعمیرکاران و کارشناسان آماده خدمت رسانی به شما هم استانی های عزیز می باشد و تعمیر هواکش مشهد را سریع تعمیر می کند و مثل روز اول به شما تحویل می دهد.                                                 

هزینه تعمیر هواکش در مشهد

یکی از سوال هایی که ذهن اکثر افراد را مشغول کرده است هزینه تعمیر هواکش در مشهد می باشد ولی تعمیر هواکش هزینه مشخص و واحدی ندارد و نمی توان هزینه ای را ذکر کرد. هزینه تعمیر هواکش در مشهدبر اساس مواردی از جمله نوع خرابی، هزینه قطعات خراب شده، تعداد اجزای خراب شده، هزینه ایاب و ذهاب و ... تعیین می شود که پس از بررسی های انجام شده توسط تعمیرکار اعلام می شود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در تماس باشید.


چرا شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) را برای تمامی امور تعمیر هواکش در مشهد انتخاب کنیم؟

اگر می خواهید برای ساختمان، محیط کاری، فروشگاه و یا حتی کارخانه و تأسیسات خود هواکش تهیه کنید و به دنبال بهترین و مناسب ترین برند هستید، اگر قصد راه اندازی هواکش خود را دارید و یا به منظور سرویس دوره ای هواکش می خواهید اقدام کنید، اگر هواکش شما خراب شده است و قصد تعمیر هواکش در مشهد را دارید، شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) خدمات خود را با بهره گیری از متخصص ترین نصابان، تعمیرکاران و نمایندگی فروش به شما شهروندان عزیز در راستای فروش، نصب انواع هواکش در مشهد و هواکش تعمیر  مشهد ارائه می دهد. در این قسمت می توانید به منظور حصول اطمینان از کیفیت خدمات توسط کارشناسان و تعمیرکاران متخصص شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) به نظر دیگر کاربران و شهروندان مشتری ثابت این شرکت دسترسی داشته باشید. خدمات راه اندازی، سرویس و تعمیر هواکش مشهد در شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) به بهترین شکل ممکن در سرتاسر استان ارائه می گردد. همچنین قیمت‌های انواع هواکش در شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) کاملاً مشخص و مناسب عرضه شده است. کارشناسان شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) با بهره گیری از تخصص فنی خود به نصب و یا تعویض و تعمیر قطعات می پردازند و هم چنین در مواقع لزوم به شما راهنمایی، توصیه ها و پیشنهادات خود را ارائه خواهند داد.

مطالب مرتبط