کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) > طراحی و نصب روشنایی در مشهد > نصب لوستر در مشهد
نصب لوستر در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

نصب لوستر در مشهد

لوستر با نام های دیگری مانند چهل چراغ یا نور افشان نیز شناخته می شود و وسیله ای برای نگه داشتن یک یا چند لامپ می باشد که بر روی سقف یا دیوار نصب می شود. لوستر در گذشته با چوب ساخته می شد و برای نور و روشنایی آن از شمع استفاده می کردند اما با گذر زمان ساخت انواع آن پیشرفت چشمگیری داشته است و امروزه به یکی از وسیله های ضروری تبدیل شده است و اکنون با وجود انواع زیاد لوستر انتخاب آن دشوار شده است و همچنین نصب این وسیله نیز از دیگر دغدغه های مردم می باشد اما نگران نباشید کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) را به شما پیشنهاد می دهیم این شرکت با برخورداری از برترین کار شناسان و نصاب های حرفه ای در زمینه خرید با توجه به نیاز و بودجه ای که مد نظر دارید شما را راهنمایی می کند و نصب لوستر در مشهد را سریع و به نحو احسن برای شما هم استانی های عزیز انجام می دهد.


اولین کسانی که لوستر را طراحی کرد ایتالیایی ها بودند که این طراحی در سال ۱۵۰۰ میلادی بوده است بنابراین فکر استفاده از لوستر را ایتالیایی ها به جهان آموختند، لوستر ها در ۱۲ دسته بندی ارائه می شوند، از جمله لوستر سقفی، لوستر های بزرگ، لوستر آشپز خانه، لوستر کلاسیک، لوسترمدرن، لوستر آویز و ... که هر کدام ویژه گی منحصرد به فرد خود را دارند. سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در مشهد با بهره مندی از بهترین نصاب های لوستر در مشهد به شما خدمت رسانی می کند. شما می توانید تنها با مراجعه به سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در مشهد از خدمات نصب و مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید.
 نصب لوستر در مشهد باید توسط یک نیروی متخصص انجام شود. بعضی از افراد فکر می کنند که نصب لوستر کار آسانی است و خود می توان آن را انجام دهد. ولی این گونه نیست و نصب لوستر را باید افراد با تجربه انجام دهند تا استحکام لازم در نصب لوستر در مشهد باشد و نتیجه کار کاملا مطلوب و رضایت بخش شما است. وزن لوستر را برای نصاب بیان می کنیم تا نصاب بتوانند بهترین قلاب و رول پلاک را تهیه نماید و همان طور که همه میدانند هر لوستر با هر اندازه و وزنی نیاز به تجهیزات بخصوصی دارد تا به مرور زمان اتفاقی برای لوستر و ساکنان نیفتد.

نکاتی که باید در هنگام نصب لوستر به آن توجه کنیم

نصب لوستر در مشهد بر روی سقف کاذب | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

اولین اقدام برای نصب لوستر خریدن بهترین ومناسبترین لوستر است. در مرحله بعد باید به چند نکته توجه داشته باشیم. همان طور که میدانید اصلی ترین مرحله نصب لوستر، وصل کردن قلاب و زنجیره به لوستر است. اگر ساختمان شما هنوز تکمیل نشده است بهترین کار این است که یک زنجیر به تیر آهن سقف جوش بدهید که این کار از لحاض ایمنی بهترین روش برای نصب لوستر است، که می توانید به صورت زیر اجرا کنید. از مهمترین نکات نوع سقف شما اتاق شما است که کاذب نیست و بهتر است از رول بولت های خاصی استفاده کنید رول بولت ها به راحتی و به اندازه های مختلف می توان به آن دست یافت و به راحتی می توان این وسیله را نصب واز آن استفاده کنید. اول باید با دریل سقف را سوراخ کنید به طوری که رول بولت با کمترین فشار در داخل سوراخ قرار بگیرد و بعد از آن قسمت چنگک مانند آن را با انبر دست آن قدر بچرخانید که رول بولت در سقف باز شود و کاملا محکم شود، در این موقع لوستر را به جنگک رول بولت وصل کنید و سپس برق لوستر را متصل کنید.
نکته:
لوستر شما نباید وزنی بیشتر از ۱۵ کیلو گرم داشته باشد زیرا روا بولت ها نمی توانند وزن بیشتر از ۱۵ کیلوگرم را تحمل کنند و همچنین شما می توانید برای نصب لوستر از متخصصان ما در مشهد بهره مند شوید.

نصب لوستر بر سقف در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

۲- اگر سقف شما یونولیت (آکاسیتیویا آکاسیو) است، بهتر است بدانید که نصب لوستر بر روی این دیوار ها کاری سخت و زمان گیر است و در نصب لوستر های صفحه ای بر روی سقف های یونولیت باید به این نکته توجه کنیم، بعد از اینکه به بتن های ریخته شده در سقف رسیدید و رول بولت ها را یا پیچ های رول پلاک را نصب کردید به وسیله سیم رابیتس مرکز قسمت فلزی بعلاوه شکل این لوستر ها را با انبر دست به رول بولت وصل می کنید. سیم رابیتس را چند دور دور آن بچرخانید و از محکم بودن آن اطمینان داشته باشید. چهار عدد پیچ ام دی اف هم به آن متصل کنید تا به هیچ عنوان تکان نخورد آنگاه لوستر را به قست فلزی شکل وصل کنید، اگر مشکل سیم کشی از قبل حل نشده است بهتر است با یک پیچ کوشتی یک شیار کوچک در سقف ایجاد کنید و سیم برق دو رشته را در شیار قرار داده و و روی آن را گچ بگیرید.

نصب لوستر در سقف یونولیت در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

۳- اگر سقف محل سکونت یا محل کار شما کاذب است، برای بهرهمندی از روش ذکر شده در متن وزن لوستر شما باید حداکثر ۱۰کیلو گرم باشد. در این صورت میتوانید از رول بولت های پروانه ای استفاده کنید. برای استفاده و بهره مندی از این مدل رول بولت ها،در ابتدا باید سقف خود را با دریل سوراخ کنید. به طوری که انگشت شست شما به راحتی بتواند در درون سوراخ قرار گیرد. درمرحله بعدی پروانه های پیچ را بسته و آن رادر سوراخ جای دهید. آنگاه مشاهده میکنید که پروانه ها در داخل سقف باز میشوند. در این مرحله چنگک ها را بچرخانید تا محکم شود. حالا میتوانید لوستر خود را به راحتی نصب کنید.
۴- اگر لوستر شما وزنی بیشتر از ۱۰ کیلوگرم دارد بهتر است با متخصصان سقف کاذب تماس بگیرید تا بخشی از برداشته شود و لوستر را در سقف اصلی نصب نمایید

لوستر باید چه فضایی را روشن نگهدارد؟

اینکه حجم لوستر انتخابی ما چقدر است وچه تناسبی با محیطی که قرار است لوستر در آن قرار گیرد دارد. حتی به فرض اینکه لوستر نور کافی تامین می کند، اگر یک لوستر کوچک را برای فضای بزرگ و بالعکس آن تعادل محیط را برهم زده و هارمونی را از بین می برد. پس مهم است که لوستر ما و فضای ما از نظر حجم  و تعدادبا هم همخوان باشند.اگر میخواهیددر سقف محیطی که می خواهید لوسترنصب کنید. باید هر اندازه ای که متخصصان تشخیص میدهند لوستر مجهز شود. حال با توجه به گستردگی فضا  می توانیم یک لوستر اصلی و حجیم و دو لوستر کوچک تر برای آنجا در نظر بگیریم. شرکت نصب لوستر در مشهد با سال ها تجربه ی خود در زمینه ی طراحی و نصب روشنایی در مشهد، به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان است.

چگونه یک لوستر مناسب خریداری کنیم؟

در تمام زمان ها یکی از دغدغه های اصلی مردم خرید لوستر مناسب  بوده است. همیشه سوال هایی متعددی مانند اینکه چه لوستری مناسب است؟ یا اینکه بهترین لوستر چه ویژگی هایی میتواند داشته باشد؟ در ذهن مردم مشهد بوده است. قطعا تهیه یک لوستر شیک و مناسب برای محل سکونت یا محل کار شما نیاز به تخصص و تجربه دارد، به شما پیشنهاد میکنیم برای خرید و نصب لوستر در انواع سقف ها در مشهد به سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) مراجعه کنید و از مشاوره بهترین و خبره ترین نیرو ها در این زمینه مشورت بگیرید سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در تمام روز های هفته بهترین متخصصان پشتیبان سایت هستند بنابراین شما می توانید با خیالی راحت برای خرید لوستر به سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) مراجعه کنید.

مطالب مرتبط