کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) > برقکاری در مشهد
برقکاری در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

برقکاری هایمان را در مشهد به چه کسانی بسپاریم؟

یکی از مهمترین نیاز های مردم در زندگی به سبک مدرن برق است. برق زندگی روزمره ما را زیباتر و راحتر می کند به همین دلیل است که برقکاری در مشهد جز مهمترین شغل های روز جامعه به شمار میرود. با ساخته شدن آپارتمان ها و منازل جدید برق کاری یکی از مهمترین بخش ساخت یک ساختمان است. برخلاف نظر اکثرمردم که متقدند برقکاری شغلی آسان است و همه میتوانند آن را انجام دهند. برقکاری یکی از شغل های پر خطر است. در هنگام سیم کشی محل نصب پیریز بسیار مهم است زیرا اگر شما در شب بخواهید چراغ هارا روشن کنید باید پریز جایی باشد که در مسیر دست شما است. در سیم کشی ساختمان های کلانشهرها اگر اشتباهی رخ بدهد تمام ساختمان درگیر میشود و در بعضی مواقع این مشکلات چند روزی تمام ساختمان را بدون برق میگذارد. برای به وجود نیامدن مشکلات کافیست برقکاری های خود را به سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در مشهد بسپارید و خیال خود را از بابت ایجاد هر گونه حادثه آسوده کنید.

برقکاری در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

برقکاری در مشهد

برقکاری ساختمان در مشهد:

برق کشی درظاهر کارساده ای به نظر میرسد اما با همین سادگی ظاهر درونی پر پیچ و تاب دارد و این کار را هرکس با هر تخصصی نمی تواند انجام دهد و همه به این موضوع معتقدیم که هیچ ساختمانی بدون برق قابل سکونت نیست و هیج زندگی آرامش بخش نخواهد بود. اگر بخواهیم سیم کشی ساختمان را تقسیم بندی کنیم میتوانیم آن را به دو قسمت روکار وتوکار تقسیم کنیم. که براساس نیاز و تشخیص کارشناس این کار انجام میشود. به شما پیشنهاد میکنم که برای امور برق کشی ساختمان به سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در مشهد مراجعه کنید و از تمامی خدمات این سایت در زمینه برقکاری بهرمند شوید برای این کار تنها کافیست به سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) مراجعه کنید.

برقکاری ساختمان در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

برقکار صنعتی در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

برقکاری صنعتی در مشهد:

برقکاری صنعتی همانطور که از اسمش پیداست بیشتر در صنعت استفاده میشود.اما در بعضی مواقع این صنعت را در ساختمان ها نیز استفاده میکنند.اگر بخواهیم به طور همه فهم این برقکاری صنعتی را توضیح دهیم باید بگوییم که برق صنعتی یعنی شبکه سه فاز، قدرت و تجهیزات قدرت مانند موتور های سه فاز ژنراتورها یا ترانسهای قدرت.یکی از مواردی که از برق صنعتی استفاده میشود این است که در جاده های بیرون شهر به کمک یک یا چند کنتاکتور برای روشن کردن جاده استفاده میشود. شرکت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) صنعتی در مشهد با سال ها سابقه در این زمینه می تواند به شما یاری رساند شما تنها با مراجعه به سایت ما میتوانید از این تجربه ها ومشاوره ها استفاده کنید.

برقکاری صنعتی و ساختمانی | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

ناحیه فعالیت برقکار صنعتی در مشهد

فعالیت برقکاران سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) در مشهد را میتوان به صورت خلاصه به شرح زیر می توان دسته بندی کرد:
• زمانی که کلید الکتریکی از نوع سه فاز را به کمک یک کلید صفر و یک گردان روشن و خاموش میکنیم.
• زمانی که یک موتور تک فاز را به کمک کلید گردان خاموش و روشن میکنیم
• زمانی که یک پمپ آب کشاورزی به سبک امروزی و یا یک پمپ شناور سه فاز را به کمک کلیدی به نام ستاره مثلث روشن و راه اندازی میکنیم.
• زمانی که یک کمپرسور را به کمک یک کنتاکتور روشن و خاموش میکنیم.
• زمانی که به کمک یک رله هوشمند یک موتور را کنترل میکنیم.

• زمانی که موتور یک نوار نقاله را روشن کنیم.
• زمانی که برق سه فاز ورودی یک کارگاه را به کمک چند کلید اتوماتیک بین تجهیزات مختلف کارگاه تقسیم میکنیم.
• زمانی که میخواهیم دور یک موتور سه فاز را به کمک دستگاهی با نام درایوالکتریکی کنترل کنیم.
• زمانی که روشنایی یک کارگاه را به کمک یک کنتاکتور و دوشستی استارت و استاپ خاموش و روشن میکنیم.
• زمانی که مقدار جریان هر یک از فازهای یک کارگاه یا ساختمان های مسکونی واداری را به کمک آمپرمتر دیجیتالی تابلویی را بر روی درب یک تابلو برق نمایش میدهیم و تمام مواردی که میتوان در این دسته بندی قرار داد.

شمارا به خواندن این چند نکته دعوت میکنم:
برای خریدن لوازمی که با ان برقکاری میکنید با دقت فراوان به تجهیزات تشکیل دهنده آن توجه کنید توجه داشته باشید که تمام لوازم دارای نشان استاندار باشند در خریدن وسایلی ازجمله لوله خرطومی، کلیدها، لامپ ها و....دقت لازم را داشته باشید زیرا انتخاب کردن درست وسایل میتواند از بروز خیلی از مشکلات جلوگیری کند با توجه به این که سیم های برق کشی خود شامل دو نوع روکش هستند متانسب ترین سیم را برای استفاده تهیه کنید شما میتوانید برای خرید بهترین و استاندارد ترین محصول برای برقکاری به سایت کلینیک برق ساختمان (مشتاقی) مراجعه کنید.

برقکاری در مشهد | کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)

کلینیک برق ساختمان (مشتاقی)
مراحلی ساده در برق کشی در مشهد
برق کشی دارای مراحل متنوعی است که تمام آنها باید به ترتیب اولویت انجام شود. برق کاری ساختمان در زمان های مختلفی انجام میشود یعنی یک برق کار از ابتدای ساخت یک ساختمان تا انتهای آن در کنار بقیه کارگران مشغول به کار است. مراحلی که برق کاران ما در سایت برقکشی در مشهد در پی میگیرند به شرح زیر میباشد:
کشیدن نقشه برق ساختمان، تعیین محل نصب کلید و پریزها، شیار زدن محل نصب لوله با دستگاه شیار زن، سیم گذاری داخل لوله ها، بستن کلید پریزها و تراز کردن آن ها، نصب تابلو برق موتور خانه

هزینه ی برقکاری در مشهد

مهمترین خدماتی که در زمینه برقکاری انجام می شود و بر هزینه برقکاری تاثیر بسزایی دارد عبارتند از: 
۱-تعیین دستمزد برقکاری بصورت متر زیر بنا:
۲-اجرای کار بصورت روزمزد
۳-اجرای کار بصورت کنتراتی
۴-اجرای کار بصورت شعله ای
۵-اجرای کار بصورت آیتمی
خدمات برقکاری طیف وسیعی از خدمات را ذر بر میگیرد. لذا با توجه به اینکه کارشناسان چه نوع خدمات برق کاری را انجام می دهند. قیمت ها هم متغییر اعلام می شود. در بسیاری از موارد مشکلات مربوط به برقکاری، عیب یابی و مدت زمانی که برقکار صرف تشخیص ایراد بوجود آمده می کند بر روی قیمت و هزینه برقکاری موثر است.
همچنین گاها لازم است برای انجام برقکاری ساختمان مقدماتی مثل کندن دیوار و لوله گذاری هم انجام شود که این مقدمات قطعا روی محاسبه ی اجرت کار برقکاری تاثر می گذارد.

مطالب مرتبط